Referencje


* * * * *

"Kolejny sezon oddaje narty w ręce Ski Spa, a nigdy nie daję sprzętu sportowego do byle jakich serwisantów :)
Krawędzie super ostre, pod dobrym kątem zrobione, a ślizgi gładziutkie. Zrobione porządnie, w terminie, no więc sezon można zaczynać!"

Anna Kalinowska - dziennikarka sportowa


* * * * *

  "Jako, że jestem zawodniczką i instruktorem, bardzo ważne jest dla mnie, by narty były w perfekcyjnym stanie. Dlatego też opiekę nad  krawędziami i ślizgami powierzyłam Ski Spa. Jeszcze nigdy się nie zawiodłam. A wyniki, jakie uzyskuję na nartach przygotowanych przez ten serwis, mówią same za siebie"

Anna Lejk - zawodniczka, instruktorka narciarstwa

* * * * *

Polecam serwis Ski Spa. Chciałbym podkreslić elastyczność i szybkość serwisantów - nasmarowaną deskę odbieram zawsze dwa dni po przywiezieniu. Dla mnie osobiście to istotne, bo decyzję o weekendowym wyjeździe potrafię podjąć i w środę wieczór...

Jan Ambroziński - właściciel firmy TuszTusz.pl

* * * * *

Ski Spa to jeden z bardzo niewielu serwisów, w których narty przygotowuje się ręcznie. Każda narta jest traktowana indywidualnie, a każda krawędź to osobne wyzwanie... Zostawiając tam narty nie musisz się martwić czy ktoś zjedzie ci maszyną pół krawędzi, albo założy niewłaściwy kąt. Zarówno ślizgi, jak i krawędzie będą przygotowane nie tylko profesjonalnie, ale także z sercem i odczujesz to od razu gdy wjedziesz na pierwszy lód...

  Filip Luft - reżyser, instruktor narciarstwa

* * * * *

Trafiłem do Ski Spa z polecenia. Teraz sam polecam ten serwis wszystkim swoim przyjaciołom, znajomym, a przede wszystkim klientom. Współpraca z nimi to gwarancja doskonałego przygotowania sprzętu do zimowych szaleństw. Porady i długie rozmowy o nowościach narciarskich bezcenne... za wszystko inne płacę gotówką ;)

   Kamil Machnicki - współwłaściciel firmy Level Up - www.lvlup.plwykonanie: : Netidea.pl
Start | Mapa strony |